Darmowe · Asystent Spedytora

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Maj 13, 2024 11:29 am

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z nimi, - organizowanie przewozów krajowych oraz międzynarodowych, - nadzór nad realizacją zleceń oraz jakością świadczonych usług, - budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami, Wymagania: - znajomość środowiska przewoźników i klientów (własna baza klientów), - potencjał handlowy (umiejętność pozyskiwania zleceń i przewoźników), - samodzielność oraz orientacja na realizację celu, - dobra organizacja pracy i komunikacja, - umiejętność pracy pod presją czasu, Oferujemy: - samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, - motywacyjny charakter wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawa + premia), - możliwość rozwoju zawodowego, - ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, - bardzo dobrą atmosferę pracy, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer telefonu: 573198876

Leave your comment