Darmowe · Specjalista Ds. Administracji Zagranicznej

Published date: Wrzesień 17, 2024 9:40 am

Location: Gliwice, slaskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - tłumaczenie przepisów i pism urzędowych - opracowywanie dokumentacji z zakresu podatków - opracowywanie dokumentacji handlowej i pism urzędowych - konsultacje z niemieckim doradcą podatkowym i sporządzanie notatek służbowych - śledzenie przepisów podatkowych w zakresie zobowiązań zagranicznego oddziału firmy - sporządzanie raportów i analiz Oczekiwania wobec kandydatów: - wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: handel zagraniczny, bankowość, finanse ekonomia) - min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - umiejętność opracowania korespondencji handlowej i księgowo-prawnej w językach obcych - bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji - interesującą pracę, ciekawe zadania, możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia - przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=87dbf7128bd34169b36e526ec32b454f

Numer telefonu: 691422713