Darmowe · Asystentka/Recepcjonistka

Published date: Czerwiec 9, 2024 10:53 pm

Location: Toruń, kujawsko-pomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: Szkoła językowa Axon ul. Szosa Lubicka 168 c w Toruniu poszukuje dyspozycyjnej osoby studiującej do pomocy w zapewnieniu sprawnej obsługi szkoły. Dyspozycyjność poniedziałek, środa, piątek w godzinach 14:30 - 18:30 - do uzgodnienia. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Wymagania: - status osoby uczącej się, - dokładność, systematyczność, - znajomość Word, Excel, Outlook, - zaangażowanie w powierzone zadania, - wysoka kultura osobista. Oferujemy: - zdobycie cennego doświadczenia; - umowę zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą portalu olx. W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Numer telefonu: 798770599