Darmowe · Przedstawiciel Handlowy

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Maj 16, 2024 5:39 pm

Location: Wawelno, opolskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych  realizacje planów sprzedażowych – aktywna sprzedaż produktów firmy doradztwo techniczne oraz realizacja potrzeb Klientów z wykorzystaniem oferty produktowej firmy raportowanie z przeprowadzonych zadań do bezpośredniego przełożonego reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku wśród Klientów Wymagania: min. 2 - 3 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w sprzedaży bezpośredniej determinacja i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu bardzo dobra organizacja pracy własnej duża samodzielność i umiejętność planowania zdolności interpersonalne, otwartość i komunikatywność czynne prawo jazdy kat. B Oferujemy: umowę o pracę lub współpracę wynagrodzenie podstawowe z premią za wyniki oraz  prowizją od sprzedaży narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, internet mobilny) pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe pakiet profesjonalnych szkoleń pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realne możliwości awansu w oparciu o wewnętrzną ścieżkę rozwoju Oferta testowa - prosimy nie aplikować!

Numer telefonu: 697504835

Leave your comment