Darmowe · Sekretarka W Szkole

Published date: Marzec 26, 2024 6:03 pm

Location: Kleosin, podlaskie, Poland

⭕ Zadania: • Wykonywanie bieżących spraw administracyjno-biurowych; • Rejestracja faktur w systemie, obsluga platformy do obslugi szkoly • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich; • Przygotowywanie , pism, prezentacji itp.; • Przygotowywanie i obsługa spotkań służbowych • Organizacja podróży służbowychpracowników; • Obsługa urządzeń biurowych. Wymagania: - studęt/ka • Znajomość MS Word oraz MS PowerPoint; • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy; • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista; • Umiejętność pracy pod presją czasu; • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Oferujemy: • Pracę w rozwijajacej sie szkole • Pracę od poniedziałku do piątku w niepełnym pełnym wymiarze etatu; w godz.15-20 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy; • Możliwość dłuższej współpracy z możliwością rozwoju i umowy o pracę CV wraz ze zdjeciem prosze przesylac na adres mailowy szkoly.

Numer telefonu: 573946157