Darmowe · Fakturzysta - J. Niemiecki

Published date: Kwiecień 30, 2024 2:53 am

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - wprowadzanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, dotyczących klientów i świadczonych usług - rejestracja cenników za świadczone usługi - współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań - kontakt mailowy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim - współpraca z działami finansowymi w Polsce oraz w innych krajach Wymagania: - wykształcenie min. średnie - dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom B2 minimum) - warunek konieczny - umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office - dobra organizacja pracy - sumienność i dokładność - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - umowę o pracę, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną poszerzoną o pakiet stomatologiczny - atrakcyjny system premiowy - dofinansowanie do karty MultiSport - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie przy rozwojowym projekcie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Numer telefonu: 798696795