Darmowe · Kadrowa(y), Księgowa(y)

Published date: Kwiecień 24, 2024 12:41 am

Location: Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - Prowadzenie pełnej księgowości spółki. - Sprawdzanie pod względem formalnym i merytorycznym dokumentów księgowych. - Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT i VAT oraz prowadzenie rozliczeń. - Sporządzanie sprawozdań finansowych. - Kontrola i weryfikowanie kosztów produkcji oraz raportowanie przychodów. - Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i współpracowników firmy. - Obsługa płacowa pracowników i współpracowników: sporządzanie i rozliczanie list płac, rachunków do umów, wystawianie zaświadczeń. - Sporządzanie deklaracji ZUS i PIT. Wymagania: - Wykształcenie średnie/wyższe. - Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. - Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, ZUS, kodeksu pracy. - Znajomość programów - Gratyfikant, Rewizor, Subiekt. - Znajomość arkuszy kalkulacyjnych. - Umiejętność dobrej organizacji pracy. - Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym. Oferujemy: - Umowa o pracę. - Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia. - Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Numer telefonu: 735316924