Darmowe · Księgowa, Powiat Radomszczański, Piotrkowski, Pajęczański

Published date: Czerwiec 5, 2024 9:35 am

Location: Radomsko, lodzkie, Poland

⭕ Zadania: • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym. • Księgowanie faktur kosztowych. • Dekretacja dokumentów i księgowanie w systemie finansowo – księgowym Wymagania: • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości. • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej. • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego. • Znajomość pakietu MS Office. • Umiejętność efektywnej organizacji pracy i czasu pod kątem wymaganych terminów. • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność. Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. • Przyjazną atmosferę w pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."

Numer telefonu: 721413277