Darmowe · Menedżer Oddziału

Published date: Maj 19, 2024 9:45 pm

Location: Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Oddziału, koordynowanie i aktywne wspieranie procesu sprzedaży produktów bankowych na rzecz Klientów, realizacja wyznaczonego budżetu poprzez nadzorowanie systemów i zasad sprzedaży, realizacja i rozwój strategii marketingowej w obszarze działania Oddziału, zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klientów Oddziału, dbanie o zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, realizowanie polityki kredytowej zgodnie z polityką Banku. Wymagania: wykształcenie wyższe, min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w instytucji finansowej, bardzo dobra znajomość produktów i usług z obszaru bankowości detalicznej, znajomość technik sprzedaży. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Numer telefonu: 782128608