Darmowe · Specjalista Ds.nieruchomości

Published date: Czerwiec 25, 2024 12:15 am

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Do obowiązków pracownika należeć będzie: -realizacja celów sprzedażowych -aktywne pozyskiwanie nowych klientów, diagnoza potrzeb -kompleksowa obsługa klientów biura -analiza rynku nieruchomości -prezentacja nieruchomości(przygotowywanie opisów, wizualizacji oraz analiz mocnych i słabych stron nieruchomości) -kompletowanie dokumentacji oraz przygotowanie klienta i pełnej dokumentacji do transakcji Wymagania: -chęć osiągania sukcesów zawodowych, uczenia się i rozwijania -samodzielność i determinacja w realizacji celów -zaangażowanie -doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (mile widziane) -wysoka kultura osobista -komunikatywność -łatwość w nawiązywaniu kontaktów -dyspozycyjność -poczucie humoru -zainteresowanie rynkiem nieruchomości Oferujemy: Wynagrodzenie: podstawa+atrakcyjny system prowizyjny Narzędzia pracy (laptop, telefon) Możliwość uzyskania wysokich dochodów uzależnionych od efektów pracy Elastyczne godziny pracy Pracę w zespole specjalistów- energicznych i kreatywnych ludzi nastawionych na sukces Atrakcyjne szkolenia wdrażające w specyfikę pracy agenta Wyjątkową, partnerską atmosferę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)"

Numer telefonu: 602000540