Darmowe · Konsultant Ds. Sprzedaży I Realizacji Usług HR

Published date: Wrzesień 13, 2024 3:33 pm

Location: Poznań, wielkopolskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż usług HR (usługi pracy tymczasowej) budowanie, utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami profesjonalną obsługę klientów i kandydatów samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych i poszukiwanie pracowników tymczasowych prowadzenie procesów zatrudnienia pracowników tymczasowych Oczekiwania: minimum półroczne doświadczenia w sprzedaży B2B (najchętniej) mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług HR i dobra znajomość branży HR motywacja do wykonywania zadań związanych z sprzedażą umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych gotowość do podejmowania wyzwań i pracy w dynamicznym środowisku wytrwałość w realizacji celów dobre umiejętności interpersonalne prawo jazdy kat. B Oferta: możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami na rynku HR profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji i technik sprzedaży motywujący i wyjątkowo atrakcyjny system prowizyjny powiązany z wynikami pracy realne możliwości awansu i rozwoju poziomego jasną ścieżkę kariery zawodowej świadczenia pozapłacowe stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Numer telefonu: 573233710