Darmowe · Specjalista Ds. Kadr I Płac

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 6, 2024 3:37 pm

Location: Międzybrodzie Bialskie, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Zakres obowiązków wypełnianych przez kadrową: – kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika, – opracowywanie raportów, analiz i statystyk dotyczących zatrudnienia w firmie, – materialna organizacja dokumentacji kadrowo-płacowej firmy, nadzór nad nią, – kierowanie ewidencją czasu pracy, – przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych, – obliczanie wynagrodzeń pracowników i przekazywanie środków pieniężnych na ich konta, rozliczanie przepracowanych godzin i dni ustawowo wolnych od pracy, dyżurów i wyjść prywatnych, – ustalanie z zatrudnionymi spraw związanych z czasem wolnym od pracy, urlopami i zwolnieniami lekarskimi, opracowywanie korzystnych dla przedsiębiorstwa planów urlopowych, – nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników, – rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i składek ubezpieczeniowych od wynagrodzeń, dokonywanie wpłat, – przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja kontaktu na płaszczyźnie urząd – firma, informowanie kierownictwa o powstałych zależnościach i zobowiązaniach, – asystowanie przy ewentualnej inspekcji PIP, dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień, – nadzór nad dopilnowaniem terminów szkoleń BHP i przeciwpożarowych, prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP, – obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę, – monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa o zmianach dotyczących przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań. Wymagania: •Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum rok •Zna przepisy prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania umów cywilnoprawnych oraz PDOF •Lubi pracować w środowisku MS Excel •Posiada praktyczne doświadczenie w obsłudze programu Płatnik, aplikacji PFRON online, GUS online •Potrafi i chce pracować w zespole oraz cechuje się kulturą osobistą •Jest samodzielna w planowaniu i organizacji pracy •Dotrzymuje terminów i jest odpowiedzialna za powierzone zadania Firma oferuje: •Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy •Pracę w stabilnej, rosnącej firmie •Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki •Poszerzenie wiedzy eksperckiej w zakresie kadr i płac W tytule dokumentów należy podać stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.Ust. 133 poz. 883).

Numer telefonu: 607681676

Leave your comment