Darmowe · Specjalista Ds. Rekrutacji

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Kwiecień 19, 2024 5:48 am

Location: Wrocław, dolnoslaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: *Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych *Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych kandydatów zgodnie z profilem stanowiska *Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami *Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów *Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych Wymagania: *Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole *Dyspozycyjność *Dobra znajomość pakietu ms office *Dobra umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność *Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: *Atrakcyjne wynagrodzenie *Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie *Ciekawą, pełną wyzwań, samodzielną pracę *Możliwość podjęcia pracy bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Numer telefonu: 699452564

Leave your comment