Darmowe · Serwisant I Instalator Sieci Komputerowych LAN/PON/WLAN

Published date: Czerwiec 14, 2024 10:18 pm

Location: Oświęcim, malopolskie, Poland

⭕ Obowiązki: * montaż, konfiguracja i optymalizacja pracy urządzeń sieciowych LAN, PON i WLAN (2,4GHZ, 5GHz) * montaż masztów i anten * budowa niewielkich sieci LAN u klientów (max 5-10 urządzeń) * konfiguracja i serwis komputerów klienckich * konfiguracja routerów i innych urządzeń klienckich * diagnostyka i naprawa usterek w sieci i komputerach klienckich * serwis sprzętu komputerowego * prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności Oferujemy: * pracę w pełnym wymiarze (umowa o pracę) * dużą samodzielność w ustalaniu harmonogramu czasu pracy (głównie w terenie, nie ma konieczności przebywania w siedzibie firmy) * telefon służbowy * stały dostęp do Internetu (jeżeli istnieje możliwość techniczna) * cyfrową telewizję kablową (jeżeli istnieje możliwość techniczna) * wynagrodzenie na poziomie 220 - -0 zł (brutto) Lokalizacja: sieci zlokalizowane pomiędzy Mysłowicami a Oświęcimiem. Preferujemy kandydatów z MYSŁOWIC lub OŚWIĘCIMIA i miast sąsiednich ze względu na dyspozycyjność jakiej będziemy oczekiwać od serwisanta. Pracownicy z Mysłowic mają możliwość uzyskania poza służbowym telefonem także bezpłatnego dostępu do Internetu oraz cyfrowej telewizji kablowej z naszej firmy. Wymagania * znajomość konfiguracji systemu Windows * znajomość budowy sprzętu komputerowego * znajomość obsługi podstawowych urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci WLAN i LAN * prawo jazdy kat. B * zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji * umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi * podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznych) * dostępność poza standardowym wymiarem czasu pracy (rozliczanie niezależnie od podstawowego wymiaru) * umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy * wysoka kultura osobista * dokładność, rzetelność, sumienność, słowność, lojalność * stabilny dostęp do Internetu (jeżeli poza zasięgiem sieci firmowej) Mile widziane: * podstawowa umiejętność spawania światłowodów * podstawowa znajomość obsługi systemu Mikrotik RouterOS * podstawowa znajomość obsługi switchy zarządzalnych (Cisco, Extreme Networks) * znajomość obsługi i konfiguracji sieci na systemach Linux * doświadczenie na podobnym stanowisku * uprawnienia elektryczne * wykształcenie techniczne * umiejętność konfiguracji zasilaczy buforowych, akumulatorów itp.

Numer telefonu: 883023105