Darmowe · Wdrożeniowiec / Utrzymanie IT

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Marzec 9, 2024 5:07 pm

Location: Katowice, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - wdrożenia oprogramowania u klienta - obsługa klientów firmy poprzez wsparcie telefoniczno-mailowe /helpdesk/, - parametryzacja oprogramowania z uwzględnieniem potrzeb biznesowych klienta, - wsparcie dla użytkowników oprogramowania, - udział w projektach wdrożeniowych i szkoleniach użytkowników. Wymagania: - wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów), - umiejętność logicznego myślenia i bardzo dobra organizacja pracy własnej, - komunikatywność oraz wysoka kultura osobista, - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy w grupie, - wysoka kultura osobista, - chęć nauki i ciągłego doskonalenia się. Mile widziane: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość procesów księgowo-magazynowych, - znajomość branży motoryzacyjnej, - znajomość oprogramowania ERP Comarch Optima,Symfonia,Enova,Madar Oferujemy: - interesującą pracę nad dużymi projektami informatycznymi na skalę ogólnopolską, - pracę w pełnym wymiarze godzin, - możliwości pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, - środowisko pracy oparte na zespole profesjonalistów, - atrakcyjne warunki pracy i płacy, - płatne nadgodziny, - premie na podstawie zaangażowania w - wypracowanym zysku firmy, - przyjazną atmosferę pracy, - dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, - owoce i napoje, Forma zatrudnienia do ustalenia: Umowa o pracę / kontrakt / umowa współpracy Dodatkowe informacje: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikację. CV prosimy przysyłać z dopiskiem w temacie: Wdrożeniowiec / utrzymanie IT W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. nr 133, poz. 833

Numer telefonu: 509540040

Leave your comment