Darmowe · Pracownik Magazynu/ SZTAPLARZ

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Wrzesień 11, 2024 6:47 pm

Location: Gdańsk, pomorskie, Poland

⭕ Zakres zadań: •załadunek i rozładunek towaru •kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami Klientów •transport i składowanie towarów na terenie magazynu •przygotowywanie prób przesyłek dla Klientów •przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP •prace porządkowe na terenie magazynu •udział w okresowych inwentaryzacjach •praca na wózku widłowym Oczekujemy: •wykształcenia zawodowego lub średniego •min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku •posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego •rzetelności, uczciwości oraz dbałość o powierzony sprzęt •odpowiedzialności, samodzielności oraz umiejętności organizacji pracy własnej •zaangażowania i chęci realizacji powierzonych zadań •dyspozycyjności oraz gotowości wykonywania pracy w systemie trzyzmianowym •dodatkowym atutem będzie posiadanie książeczki SANEPID Oferujemy: •rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •odpowiedzialną i samodzielną pracę •stabilne i pewne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem pracy zapraszamy do przesłania aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z wpisanym nr referencyjnym do dnia 01.02.2016 r. Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Numer telefonu: 795908310

Leave your comment