1850.00 zł. · Doradca Ds. Nieruchomości

Published date: Maj 16, 2024 6:16 pm

Location: Opole, opolskie, Poland

⭕ Główne zadania: •Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu •Budowanie długotrwałych relacji z klientami •Prezentowanie nieruchomości •Negocjacje z klientami •Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami •Monitoring rynku nieruchomości Jeśli uważasz, że: •Potrafisz sprzedawać i umiesz negocjować z klientem •Perswazja to Twoje drugie imię •Jesteś samodzielny i umiesz organizować własną pracę •Potrafisz uparcie dążyć do celu •Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi •Masz prawo jazdy kat. B, własny samochód i nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse •Prowadzisz lub jesteś gotowy rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej •Dobrze znasz pakiet MS Office i wiesz jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy •Potrafisz dogadać się w języku angielskim lub niemieckim (nie jest to warunek konieczny) •Masz doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (nie jest to warunek konieczny) … to szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient oferuje: •Atrakcyjne zarobki- umowa o pracę+ premia •Zadaniowy czas pracy •Codzienne wyzwania i brak monotonii •Szkolenia, mentoring i wsparcie najlepszych na rynku agentów nieruchomości •Służbowy telefon komórkowy •Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura •Pozytywną atmosferę Termin nadsyłania aplikacji: 31. 08 2016 r. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.” Nr agencji zatrudnienia 9748

Numer telefonu: 572391180