Darmowe · Pracownik Działu Technicznego / Handlowiec

Published date: Maj 15, 2024 9:48 pm

Location: Tychy, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: - Głównym obowiązkiem pracownika będzie pozyskiwanie przewoźników z rynku do stałej współpracy, opieka nad przewoźnikami, zawieranie umów, wynajmowanie naczep. - Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa taboru - Nadzór nad bieżącymi usterkami, badaniami i przeglądami - Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami - Zlecenie prac warsztatom zewnętrznym - Optymalizacja kosztów - Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom Oferujemy: - Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne warunki zatrudnienia - Żywy kontakt z językiem - Niezbędne narzędzia pracy - Miła atmosfera pracy Wymagania: - Doświadczenia zawodowego w branży TSL - Wykształcenie średnie techniczne - Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/oraz niemieckiego - Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji - Znajomość MS Office - Doskonała organizacja pracy - Samodzielność - Znajomość specyfikacji transportu płynnych produktów cysternami będzie dodatkowym atutem Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Numer telefonu: 537626624