Darmowe · Sprzedawca Części Samochodowych (osobowych)

Published date: Maj 17, 2024 2:44 am

Location: Piotrków Trybunalski, lodzkie, Poland

⭕ OBOWIĄZKI: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Do jej obowiązków będzie należała obsługa klienta. WYMAGANIA: - doświadczenie w handlu w branży motoryzacyjnej, na stanowisku sprzedawcy w sklepie lub hurtowni motoryzacyjnej - dobra znajomość budowy samochodu oraz części samochodowych - dbałość o płynność obsługi klienta indywidualnego i mechaników - praktyczna znajomość komputera i programów - samodzielność i zaangażowanie OFERTA: - stabilne i korzystne warunki pracy (umowa o pracę) - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku INFORMACJE DODATKOWE: Zainteresowane osoby z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej prosimy o przesłanie swojego CV

Numer telefonu: 607472943