Darmowe · Próbobiorca

Published date: Maj 14, 2024 7:15 am

Location: Tychy, slaskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: • pobór (odbiór) prób węgla do badań laboratoryjnych • nadzór nad załadunkiem węgla • dostarczanie prób do laboratorium • organizacja i realizacja bieżącego harmonogramu pracy • raportowanie działań, przygotowanie dokumentacji dot. próbobrań Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenia średniego • prawa jazdy kat. B (czynne) • gotowości do codziennych wyjazdów • doskonałej organizacji pracy własnej, dyspozycyjności i samodzielności w działaniu • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • interesującą pracę w przyjaznym zespole • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do kart sportowych Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w tytule maila proszę dopisać Próbobiorca Katowice Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Numer telefonu: 729216567