Darmowe · Praktyki Dziennikarskie Przy Tworzeniu Portalu Inf-rozryw O Wrocławiu

Published date: Marzec 10, 2024 11:17 am

Location: Wrocław, dolnoslaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: Jesteś studentem / studentką i masz dość pisania tekstów do szuflady lub takich, które publikowane są nie pod Twoim nazwiskiem? Chcesz zdobyć doświadczenie, pisząc wartościowe teksty, publikowane na nowo powstałej platformie informacyjno-rozrywkowej na temat miasta Wrocław? Chcesz uczestniczyć w różnego rodzaju interesujących Cie konferencjach prasowych i zacząć już nawiązywać przydatne kontakty? Zapraszamy Cię do pomocy w tworzeniu unikalnego portalu. Poszukujemy osób, które: - mają lekkie pióro i potrafią znaleźć ciekawy temat, - potrafią z łatwością wyszukiwać informacji ( research nie jest im obcy) - potrafią zarządzać swoim czasem i pracować pod presją czasu, - biegle poruszają się w mediach społecznościach, - mają chęć i energię do działania Oferujemy: - możliwość zdobycia doświadczenia oraz praktycznej wiedzy dziennikarskiej, - gwarantujemy publikację Twoich tekstów pod Twoim nazwiskiem - możliwość stworzenia swojego portfolio, - opcję zdalnej pracy, - legitymację prasową Dołącz do naszego zespołu już dziś. Wyślij swoje CV na adres e-mail.

Numer telefonu: 783031812