Darmowe · Pomocnik Budowy Narzędzi-Możliwość Przyuczenia Do Zawodu

Published date: Maj 3, 2024 11:01 pm

Location: Mazańcowice, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: • Prace pomocnicze przy budowie nowych narzędzi (formy tłoczone), • Udział w wykonywaniu serii próbnych, • Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego, • Dbałość o porządek na stanowisku pracy, • Możliwość przyuczenia na stanowisku pracy, zdobycia nowych umiejętności. Wymagania: • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne, • Umiejętności manualne, zmysł techniczny, • praktyczna znajomość czytania rysunku technicznego, • Rzetelność, sumienność, dokładność i skrupulatność, • Chęć rozwoju zawodowego. Firma oferuje: • Możliwość pracy w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, • Możliwość rozwoju zawodowego, nauki nowego zawodu, • Pracę w energicznym zespole i przyjaznej atmosferze, • Dostęp do pakietu świadczeń socjalnych, • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną. Jak aplikować - informacje Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji. Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych."

Numer telefonu: 573702596