Darmowe · Wszechstronny Inżynier (elektronik, Automatyk, Mechanik) -j. Angielski

Published date: Czerwiec 30, 2024 1:42 am

Location: Racibórz, slaskie, Poland

⭕ OBOWIĄZKI: - Praca manualna w warsztacie z użyciem narzędzi warsztatowych (w tym lutowanie) - Organizacja, uczestnictwo i reprezentacja firmy w wyjazdach zagranicznych i krajowych (zwykle od 2 dni do 2 tygodni) - Transport i montaż maszyny Wordfall samochodem dostawczym (do 3,5T – zwykłe prawo jazdy B) - Nadzór i i kontrola jakości pracy w warsztacie - Dbałość i konserwacja sprzętu warsztatowego - Kontakt z dostawcami, zamówienia i kontrola dostaw - Kontakt z klientem przy uzgadnianiu szczegółów technicznych eventów - Praca na komputerze – tworzenie projektów technicznych DODATKOWO, LECZ NIE OBOWIĄZKOWO (W ZALEŻNOŚCI OD UMIEJĘTNOŚCI): - Tworzenie projektów CAD - Projektowanie PCB - Programowanie JAVA urządzeń android - Programowanie C - Rozwój strony internetowej WordPress - Udoskonalanie technik produkcyjnych z zastosowaniem narzędzi warsztatowych WYMAGANIA: - Absolwent kierunku technicznego (automatyka i robotyka, elektronika, technologia maszyn, elektryka lub podobne) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Zainteresowanie wszechstronnym rozwojem technicznym - Zdolności manualne oraz zmysł techniczny - Umiejętność kreatywnego, logicznego myślenia oraz analizowania dokumentacji technicznej - Precyzja i dokładność - Znajomość języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie (conajmniej B2) - Samodzielność, odpowiedzialność - Prawo jazdy kat. B - Dyspozycyjność do pracy w terenie (w Polsce i za granicą) - Chęć do pracy i nauki - Dobra motywacja MILE WIDZIANE, LECZ NIEOBOWIĄZKOWE: - Znajomość jednego lub kilku programów: Solidworks, Android studio, Altium, Ilustrator, Photoshop, - Umiejętność edycji stron w wordpress - Umiejętność programowania – Android, mikrokontrolery, php - Znajomość innych języków obcych - Doświadczenie w pracy warsztatowej - Hobby związane z nowymi technologiami - Prawo jazdy kat. B - Osoby z okolic Raciborza OFERTA: - Ambitna praca na pół etatu w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie - Elastyczne godziny pracy - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - Możliwość udziału w zyskach - Wyjazdy zagraniczne - Szybki rozwój wraz z rozwojem firmy KONTAKT: - CV i opcjonalnie list motywacyjny proszę wysyłać na adres podany w zakładce kontakt UWAGA! PRZY APLIKACJI NAPISAĆ W WIADOMOŚCI DWUDZIESTĄ Z KOLEI LICZBĘ PIERWSZĄ. OFERTY BEZ POPRAWNEJ ODPOWIEDZI SĄ ODRZUCANE.

Numer telefonu: 798261221