Darmowe · Kierownik Ds. Pożyczek Dla Firm

Published date: Kwiecień 26, 2024 12:58 pm

Location: Rybnik, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Pozyskiwanie Klientów firmowych zainteresowanych kredytem lub pożyczką firmową lub leasingiem, Wymagania: Doświadczenie zawodowe (mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze firm). Mobilność. Łatwość nawiązywania nowych kontaktów oraz prowadzenia rozmów z ludźmi, Odpowiedzialność, Dobra organizacja pracy własnej, Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Mile widziane: Osoby z doświadczeniem w obsłudze firm (niekoniecznie w branży finansowej), Osoby, które szukają możliwości dodatkowego zarobku. Oferujemy: Atrakcyjne zarobki powyżej średniej krajowej, na które składają się: prowizja – wypłacana po uzyskaniu finansowania, (aktywni przedstawiciele zarabiają średnio od 3.000 do 15.000 PLN). Zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło (nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej). Szkolenia zawodowe niezbędne przy wykonywanej pracy, Bieżące konsultacje spraw potencjalnych klientów, Ciągłe wsparcie merytoryczne, Samodzielność w organizowaniu elastycznego czasu pracy – pracujesz ile chcesz. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Numer telefonu: 574363560