Darmowe · Sprzedaz Bezposrednia - Handlowiec Ds. Sprzedazy Pakietów Medycznych

Published date: Czerwiec 25, 2024 5:00 pm

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Sprzedaż abonamentów medycznych dla klienta indywidualnego proponowanych przez naszą firmę. Negocjowanie oraz przygotowywanie kontraktów handlowych Opieka posprzedażowa nad klientami naszej firmy Oferujemy: Zatrudnienie w renomowanej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, oraz prowizję za rzeczywistą sprzedaż Szansę rozwoju zawodowego w kierunku managerskim Niezbędne narzędzia do pracy Awans w strukturach w firmy na stanowiska kierownicze Umowę na czas nieokreślony Szkolenie przygotowujące Cię do zawodu od podstaw w oparciu o standardy międzynarodowych firm Gwarancje jasno określonej ścieżki kariery Wymagania: doświadczenie w pracy w sprzedaży lub w obsłudze klienta niekaralność umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych miła osobowość oraz swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych zdolność nieszablonowego rozwiązywania problemów bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy duża odpowiedzialność i systematyczność minimum średnie wykształcenie Prezentacja firmy Firma specjalizująca się w sprzedaży produktów leczniczych. www.naturalmedical.pl

Numer telefonu: 518537111